drewniany azyl
Projekt domu usytuowanego w malowniczej scenerii wsi. Harmonia między krajobrazem zewnętrznym a stworzonym wnętrzem wprowadza w sielski nastrój. Istotną rolę odgrywają naturalne materiały użyte we wnętrzu – ciepłe drewno w wykończeniach czy surowy kamień polny okalający kominek. Całość dopełniają unikatowe meble, stylizowane na minione lata. Razem tworzą swojską, spójną całość. Symbioza z naturą pozwala poczuć ciepło rodzinnego ogniska.
zapraszam na drinka z oliwką!
Przestrzeń barowa w podgrudziądzkim Pałacu Hanza. Celem przedsięwzięcia było odświeżenie wnętrza kompleksu i nadania mu unikatowego charakteru.
Pomieszczenie przyciąga dbałością o detale, jest połączeniem elegancji z naturalnymi elementami o ziemistym charakterze. Zastosowany fornir kamienny na froncie baru tworzy niepowtarzalną iluminację świetlną.
sala kominkowa w Pałacu
Głównym założeniem projektowym było odejście od typowej pałacowej stylistyki i stworzenie przestrzeni przytulnej, ciepłej i przyjaznej dla gości hotelowych.
Naturalne tkaniny i materiały zastosowane we wnętrzu zachęcają do wypoczynku i relaksu. Akcenty boho, wydawałoby się tak odbiegające od sal pałacowych, nadają miejscu nietuzinkowej aury i swobody. Tapety z leśną akwarelą nawiązują do krajobrazu, okalającego obiekt.
kamienica w sercu miasta
Mieszkanie zaprojektowane zostało w duchu modern classic. Ponadczasowe materiały komponują się z nowoczesną formą. Terazzo zastosowane w kuchni podkreśla charakter wnętrza, dodatkowo przeniesione do łazienki tworzy spójną całość mieszkania. Nietuzinkowa kolorystyka w łazience nadaje świeżości i charakteru.
nowoczesna elegancja
Łazienka stworzona dla klienta, ceniącego sobie ponadczasowe wnętrze w nowoczesnej odsłonie. Elegancja marmurowej glazury w dwóch odcieniach została podkreślona efektownym oświetleniem. Wnętrze jest przede wszystkim w pełni ergonomiczne i funkcjonalne.
kobiece mieszkanie
Ciepłe wnętrze w delikatnym, kobiecym stylu. Harmonia i równowaga dopełnione drobnym akcentem kolorystycznym. Tak powstała miła dla oka, funkcjonalna przestrzeń.
męski azyl
Wnętrze projektowane dla młodego mężczyzny, który ceni sobie minimalizm i proste rozwiązania. Przearanżowany układ funkcjonalny pozwolił na wydzielenie odrębnej strefy dziennej. Wybrana tapeta nadaje niewielkiemu pomieszczeniu poczucia przestrzenności.
nietypowa meblościanka
Głównym założeniem projektu było stworzenie nowoczesnej i przede wszystkim funkcjonalnej meblościanki. Swoją formą miała odbiegać od staromodnych, topornych mebli. Całość lekka i przyjemna dla oka, wybija się na tle zielonej ściany.
kuchnia w bloku
Projektowanie w blokach z wielkiej płyty nie należy do prostych – często ciasne pomieszczenia utrudniają stworzenie funkcjonalnej przestrzeni. W tym wypadku wymiana okna na wyższe umożliwiła w niecałych 6m2 wkomponować dodatkowy blat roboczy w formie przedłużonego parapetu. Klasyczne połączenie ciemnego drewna z czystą bielą i imitacją marmuru nadaje poczucie elegancji i ładu.
mała sypialnia
Maksymalne zagospodarowanie przestrzeni 7m2 w bloku. Połączenie drewna z przyjemną dla oka, abstrakcyjną tapetą nadaje sypialni ciepła i przytulności.
przestrzeń dzienna w domu jednorodzinnym
Dominuje styl industrialny, który zazwyczaj bywa chłodny i nieokiełznany. Tutaj przełamany został ciepłą drewnianą podłogą i wieloma kolorystycznymi akcentami, co zdecydowanie ociepla przestrzeń, nadając jej przytulności. Otwarta na jadalnię i salon kuchnia koresponduje z resztą, tworząc spójną całość. Przestrzenność zaaranżowanego miejsca nadaje lekkości i poczucia swobody we wnętrzu.
sypialnia z garderobą
W tym wypadku bardzo wyrazista, w ciemnych barwach i loftowym klimacie. Przeszklenie między częścią wypoczynkową a garderobą otwiera przestrzeń. Cegła na jednej ze ścian nadaje sypialni charakteru. Całość ocieplona drewnem i tapicerowanymi elementami przy łóżku.
pokój 9-latka
Pokój chłopca, który fascynuje się światem i kosmosem. Jak wszystkim dobrze wiadomo, każde dziecko lubi zabawę i frajdę, na co odpowiedzią jest tapicerowana ścianka wspinaczkowa. Głównym założeniem projektu było połączenie pasji chłopca z rekreacją i sportem. Jedna strona pokoju poświęcona została nauce, przeciwna zaś rozrywce. Całość ubrana w ulubiony kolor – granat.
pokój 6-latki
Królestwo małej dziewczynki, która lubi zwierzaki i kolor różowy. Te nieliczne informacje były wypadową do stworzenia pokoju, który miał zostać oazą właścicielki. Główną myślą projektową było stworzenie przestrzeni, która zachwyci 6-latkę a równocześnie będzie funkcjonalna przez najbliższe lata i spełni oczekiwania 10-latki. Przestrzeni, która może ewoluować razem z nią, nabierając nowych kształtów i kreacji, przez na przykład zmianę kolorystyki czy tapety.
łazienka z kamieniem
Duża łazienka z podziałem na strefę mokrą i suchą. Strefy odcięte mocnym akcentem kolorystycznym – połączenie delikatnej, pastelowej płytki z wyrazistą, ciemną, a’la kamienną kaflą. Dopełnieniem kompozycji jest wodoodporna tapeta z motywem florystycznym w strefie suchej, gdzie zaprojektowano toaletkę.
salon fryzjerski w Grudziądzu
Urokliwe poddasze z odsłoniętymi drewnianymi belkami i słupami konstrukcyjnymi zostało zaadaptowane na salon fryzjerski. Styl industrialny idealnie wpisał się w scenerie lokalu. Mocne i ciemne akcenty wystroju wnętrza kontrastują z lekkością formy pomieszczenia. Duża ilość roślin sprzyja relaksowi klientów i ociepla salon.
podmiejski dom jednorodzinny
Projekt domu jednorodzinnego pod Grudziądzem. Tematem przewodnim była sielanka w każdej możliwej interpretacji. Zdecydowałam się na dominujący styl rustykalny – ciepły, prosty i naturalny. Butelkowa zieleń, cegła na ścianie, drewno, wiklina, patchworkowe płytki w łazience. Głównym założeniem projektowym był powrót do tradycyjnego wiejskiego domostwa z nutą nowoczesności.
mieszkanie w zabudowie wielorodzinnej
Mieszkanie stworzone z myślą o młodych ludziach, którzy stawiają na przestrzenność i nowoczesność. Odważne przeszklenie między kuchnią a salonem optycznie powiększa przestrzeń, nadaje lekkości i swobody. Styl industrialny i nowoczesny są zauważalnym spoiwem całego mieszkania. Surowy beton na klatce schodowej kontrastuje z ciepłym drewnem na podłodze. Jasne barwy współgrają z mocnymi elementami industrialnego wystroju wnętrza.
jasne łazienki
Jasna, słoneczna łazienka i toaleta w bloku mieszkalnym w Grudziądzu. Drewno i biel jako ponadczasowe i bezpieczne rozwiązanie, które w tym wypadku zostało przełamane płytką imitującą marmur.
restauracja w postindustrialnym hangarze
Stara hala produkcyjna została przystosowana do pełnienia funkcji restauracji, zachowując swój surowy, postindustrialny charakter. Duże, postfabryczne wnętrze ocieplono nowoczesnymi meblami i drewnem. Wystrój urozmaicają dekoracyjne grzejniki, pełniące funkcje ścianek działowych, dzielących przestrzeń na komfortowe strefy prywatności. Dół restauracji, czyli strefa konsumpcji został zaprojektowany w surowym i eleganckim klimacie. Otwarta kuchnia pozwala klientom poczuć się jak w domu. Piętro natomiast pełni funkcję relaksu, miękkie pufy zapraszają gości do wypoczynku. Duże przeszklenia wpuszczają ciepłe dzienne światło i nadają większej przestrzenności pomieszczeniu. Betonowa konstrukcja nawiązuje do charakteru budynku.
system mebli modułowych
Ideą projektu było stworzenie prostych i funkcjonalnych mebli, które odpowiadają na codzienne, indywidualne potrzeby jednostki i poprawią warunki życia w małym mieszkaniu. Niewielki metraż stwarza ograniczenia użytkowe, wymusza dobrą organizację i przemyślane wykorzystanie przestrzeni. Wielofunkcyjność i prosta forma zaprojektowanego modułu pozwala na dowolność w aranżowaniu osobistej przestrzeni. Pojedyncze elementy można samodzielnie dopasowywać, tworząc unikatowe zestawienie odpowiadające aktualnym potrzebom, np, komoda pod telewizor poprzez zmienny układ modułów przekształca się w regał na książki czy biurko. Tym sposobem użytkownik może w prosty sposób, bez większych nakładów finansowych, kreować niezliczoną ilość rozwiązań we wnętrzu. Projekt odpowiada na codzienne, indywidualne potrzeby jednostki i poprawia warunki życia w małym mieszkaniu.