rozmowa

Pierwszym etapem projektowym jest spotkanie i rozmowa z klientem, podczas której poznam Wasze wymagania i potrzeby, Wasze preferencje i styl. Krótka ankieta pomoże określić wiodące inspiracje stylistyczne i oczekiwania. Moje biuro ma swoją siedzibę w Grudziądzu, jednak wykonuję projekty dla klientów z różnych zakamarków Polski.

układ funkcjonalny

Po omówieniu najważniejszych kwestii czas na wstępne rozplanowanie Waszego lokum. Na podstawie inwentaryzacji przedstawię kilka wariantów układu funkcjonalnego. Wybrany będzie punktem wyjścia do dalszej pracy projektowej.

wizualizacje

Kolejnym etapem pracy nad projektem są wizualizacje – w ten sposób przedstawię Wam wnętrze, poznacie użyte materiały i rozplanowanie ich w przestrzeni. Zostaną wykonane w formie realistycznych zdjęć wnętrza.

dokumentacja

Następnie przejdziemy do technicznej strony projektu. Po zatwierdzeniu wizualizacji przygotuję szereg rysunków technicznych, niezbędnych przy pracach wykończeniowych. Znajdą się tam między innymi rzuty elektryki, hydrauliki, projekty koncepcyjne wnętrza wraz z oświetleniem, płytkami, rysunki stolarki mebli na zamówienie i inne. Zestaw będzie składał się z różnych dokumentów, w zależności od potrzeb inwestora. Na koniec kompletuję zestawienie wszystkich materiałów użytych we wnętrzu.

współpraca

Posiadam szereg sprawdzonych fachowców, dostawców materiałów i sprzętów czy stolarzy. Współpracuję z salonami podłóg i drzwi, salonami łazienek i oświetlenia.

nadzór

Ostatni etap to nadzór autorski, który polega na kontrolowaniu zgodności wykonywanych prac budowlanych z projektem.

Zobacz moje portfolio.